Anketa

MEElectronics Matrix2

HODNOCENÍ
5/5
Doprava zdarma

Naše cena s DPH:
2 990 Kč
Výrobce:
MEE audio
Expedice:
1 ks na skladě

Termín dodání platí pro dopravu prostřednictvím DPD a Balíku do ruky.

 
ve středu 22.02. u vás
Záruční doba:
2 roky


 Ks 

Nákupem tohoto produktu získáte 89 kreditů pro slevu na další nákup.ALTERNATIVY KE ZBOŽÍ
  • Popis
  • Parametry
  • Související zboží
  • Dotaz na prodavače
  • Komentáře (0)

Vynikající bezdrátová sluchátka s vysokým komfortem nošení a zvukem, který se neztratí ani v konkurenci mnohem známějších značek. Designově hodně povedená sluchátka je možné složit naplocho a díky vestavěnému mikrofonu a tlačítkům zvládnete i vyřídit pár telefonů.
 
 
Po všech stránkách trefa do černého
 
S modelem Matrix2 to MEElectronics opravdu trefili a nasadili brouka do hlavy veškeré konkurenci. Vyrobili totiž sluchátka, jejichž technická vybavenost je naprosto příkladná, užitná hodnota vynikající a design opravdu podařený. To vše přitom za cenu, která je zhruba na polovině obvyklých částek.
 
 
Bezdrátový přenos i pro náročné
 
Sluchátka využívají pro bezdrátový přenos nejnovější protokol Bluetooth 4.0, doplněný o v současnosti nejpokročilejší kodek aptX. Díky tomu je možné přenášet hudbu vzduchem zcela bezztrátově v kvalitě klasických CD. Velmi praktické je též nasazení technologie NFC, která ještě více usnadňuje propojení sluchátek a telefonu či tabletu.
 
 
bezdrátový přenos Bluetooth 4.0
 
nejmodernější kodek aptX pro bezztrátový přenos signálu
technologie NFC pro spárování jediným dotykem
možnost přímého propojení kabelem
 
 
Zvukem i zpracováním přímo do vyšší střední třídy
 
Sluchátka jsou osazena kvalitními měniči o průměru 40 mm a ve spojení se speciálně upravenou zvukovou komorou nabídnou až nečekaně detailní a živý projev. Hodně pozornosti na sebe poutají přesným podáním detailů, ale ještě více asi extrémně hlubokým basovým pásmem,které zní jako od dobrého subwooferu.
 
Zpracování a design připomínají legendu Klipsch Image One. Matrix2 stejně tak sázejí na černou eleganci, matné plasty a měkčené překrytí mušlí s karbonovým designem. Umím si představit, že se s těmito sluchátky budete cítit dobře jak doma, tak na cestách nebo v kanceláři. Jejich design nezáří, ale je  decentní a elegantní. Totéž platí také o rozměrech, které zbytečně nepřitahují pozornost a patří spíše k těm menším.
 
  • měniče o průměru 40 mm
  • dospělý zvuk plný detailů a především extrémně hlubokých a přesných basů
  • kvalitní provedení s možností složení naplocho
  • elegantní design vhodný pro každou příležitost
 
 
Veškerá potřebná výbava v základu
 

Jako správná bezdrátová sluchátka, také model Matrix2 přidává k pohodlnému poslechu možnost využití jako stereo headset ve spojení s telefonem. Využívá k tomu zabudovaný mikrofon a tlačítka, kterými je možné přijímat hovory, měnit přehrávanou skladbu nebo hlasitost. Potěší i možnost připojit sluchátka ke zdroji přímo kabelem, pokud zrovna potřebujete šetřit baterii. 

 

 

Obsah balelní: Sluchátka MEElectronics Matrix2, pevné pouzdro, kabel pro přímý poslech, napájecí kabel micro-USB

Přiložené soubory


vložit nový komentář